Home/Over ons/Ons team
USI is een coöperatie zonder winstoogmerk, een samenwerking van partners gespecialiseerd in duurzaam onderzoek en innovatie. Wij werken nauw samen met collega-onderzoekers, ondernemingen en overheden binnen en buiten de regio Utrecht.
Dankzij onze expertise en samenwerkingspartners kunnen wij de gezamenlijke kennis vraaggestuurd inzetten en flexibel inspelen op het groeiende aantal vraagstukken en kansen voor duurzame innovatie.

Maak kennis met ons team

Arno Peekel

Arno Peekel

arno.peekel@usi.nl

Partner met focus:

  • Energietransitie
  • Smart cities
  • Bodem en ondergrond
Bart van der Ree

Bart van der Ree

bart.vanderree@usi.nl

Partner met focus:

  • Energietransitie
  • Duurzame mobiliteit
  • Smart Cities
Bert van der Zwaan

Bert van der Zwaan

bert.vanderzwaan@usi.nl

Partner met focus:

  • Strategische vraagstukken
Jacqueline Cramer

Jacqueline Cramer

jacqueline.cramer@usi.nl

Partner met focus:

  • Duurzaam innoveren
Tony Schoen

Tony Schoen

tony.schoen@usi.nl

Partner met focus:

  • Circulaire materialen
  • Duurzame energie
Edwin Dalenoord

Edwin Dalenoord

edwin.dalenoord@usi.nl

Partner met focus:

  • Duurzame collectieve warmteoplossingen
  • Duurzame mobiliteit

John Baken

john.baken@usi.nl

Partner met focus:

  • Duurzame energie
  • Projectontwikkeling
  • Projectmanagement

Wij werken nauw samen met

Jojo Telussa

Jojo Telussa

j.telussa@uu.nl

Focus:

  • Administratie
Rinske van Herwaarden

Rinske van Herwaarden

r.vanherwaarden@uu.nl

Focus:

  • Communicatie
Seléne van der Poel

Seléne van der Poel

s.vanderpoel@uu.nl

Focus:

  • Outreach & events

En met onze andere netwerkpartners